No kāda materiāla tiek ražotas Cotton Cloud sejas maskas?

Cotton Cloud  sejas maskas tiek ražotas no Francijas ražotāja DOMOTEX  kokvilnas (OEKO TEX sertifikāts).

Cik un kādi ir slāņi Cotton Cloud sejas maskām?

Cotton Cloud ražotajām sejas maskām vienmēr ir 3 auduma slāņi.  Cotton Cloud Simple sejas masku veido 3 kokvilnas slāņi; Cotton Cloud Print sejas masku veido 2 slāņi kokvilnas + 1 slānis 100% poliamīda ap apdruku sublimācijas metodē. Sejas maksas nostiprināšanai tiek izmantotas īpaši maigas gumijas, lai tās nespiestu uz ausīm.

Cik ilgi var to lietot?

Cotton Cloud Simple paredzēta līdz 50 mazgāšanas reizēm; Cotton Cloud Print līdz 30 mazgāšanas reizēm

Kādi ir masku kopšanas nosacījumi?

Katrai maskai komplektā līdzi tiek dota lietošanas instrukcijai. Cotton Cloud Simple kokvilnas maksu var mazgāt līdz 90 grādiem, gludināt 170 grādos no abām pusēm. Cotton Cloud Print maskas var mazgāt līdz 40 grādiem, gludināt 170 grādos no kokvilnas puses

Kur es varu iegādaties Cotton Cloud sejas maskas?

Cotton Cloud sejas maskas var iegādāties mūsu uzņēmuma interneta veikalā mūsu mājas lapā www.cottoncloud.eu, interneta veikalā www.220.lv vai rakstot e-pastu uz sales@cottoncloud.eu 

Kā es varu pasūtīt personalizētu sejas masku?

Rakstot uz mūsu uzņēmuma e-pastu: sales@cottoncloud.eu vai zvanot 26118041 (Diāna)

Kas man ir nepieciešams, lai pasūtītu personalizētu sejas masku?

Galvenais – Ideja! Ja vēlies uzlikt sava biznesa vai uzņēmuma logo  – tas ir nepieciešams vektoru formātā,  ja vēlies sejas masku ar bildi vai kādu dizaina elementu – tas ir nepieciešams jpg, pdf vai png formātā, ja gribi uzlikt kādu tekstu – norādi fontu un vēlamās krāsas. N.B. Taču mūsu dizaineri vienmēr būs gatavi palīdzēt ar idejām un to realizāciju, tāpēc atgriežamies pie galvenā – IDEJA!

Kā es varu veikt pasūtījumu personalizētai sejas maskai?

Raksti: sales@cottoncloud.eu vai zvani 26118041 (Diāna)

Vai es varētu dabūt labāku cenu, ja pasūtu vairākas vienāda dizaina sejas maskas?

Mūsu īpašais piedāvājums sākas no 50 sejas maskām, tāpēc raksti sales@cottoncloud.eu un mēs noteikti varēsim Tev izteikt finansiāli daudz draudzīgāku piedāvājumu.

Vai var uzlikt fotogrāfiju uz maskas?

Jā, sūti fotogrāfiju vai vairākas, un mūsu dizaineri izstrādās Tev vairākus variantus, lai vari izvelēties sev tīkamāko.

Cik ātri es varu dabūt savu pasūtījumu?

Izvēloties jau gatavos dizainus no mūsu interneta veikala www.cottoncloud.eu, pasūtījumu varat saņemt tajā pašā dienā pie mums birojā vai izsūtīsim Tev to ar Omnivas vai Latvijas Pasta pakalpojumiem. Individualizētu pasūtījumu pēc dizaina saskaņošanas  mēs saražojam  līdz 5 darba dienām.

Kā es varu saņemt savu pasūtījumu?

Varat saņemt to klātienē, mūsu birojā Kurzemes prospektā 3k, Rīgā, vai izmantojot Omnivas vai Latvijas Pasts sniegtos pakalpojumus.

Kā saprast, kādu izmēru maskai man vajag?

Izmērs A garums (cm) B garums (cm) Gumijas garums (cm)
Deguna gals līdz zods no vienas auss līdz otrai 
S 8 26 12
L 9 28 12
M 11 30 16